Cześć!

wysiłek umysłowy
Bardzo mi miło gościć Cię na mojej stronie poświęconej zdrowemu i świadomemu odżywianiu. 

Skoro już czytasz mój pierwszy wpis, podejrzewam, że poszukujesz kulinarnych inspiracji i cennych wskazówek, które mogą zmienić Twoje podejście do odżywiania, przygotowywania posiłków, a także zdrowego stylu życia.

Założyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami i doświadczeniem, które nabywam każdego dnia w kuchni. Zdrowe odżywianie, tzw. „slow food” jest dla mnie stylem życia; czymś, co daje mi radość i chęć odkrycia więcej; czymś, co motywuje i nakręca do działania.

Chciałabym przekonać i pokazać, że zdrowe odżywianie nie musi być takie trudne i czasochłonne; czasem kilka dodatkowych minut potrafi cudownie zaowocować w naszej sylwetce, a także wydajności umysłowej. Postaram się, aby moje przepisy były urozmaicone, a także, aby ich przygotowanie nie było skompilowanym procesem, a banalną czynnością dającą wiele radości i satysfakcji. Każda potrawa jest unikatowa i wyjątkowa w swoim rodzaju. Możliwości jest nieskończenie wiele i nikt nie powiedział, że nie można dodać czegoś od siebie.

To dzięki eksperymentom otrzymujemy najcenniejszą naukę i najwięcej satysfakcji, a także możemy odkrywać nowe smaki.

Mam nadzieję, że skorzystacie. Czasem wystarczy niewiele, żeby zyskać o wiele więcej! 🙂